Serwis chłodniczy

Urządzenia na każdą kieszeń

Branża chłodnicza

Nasze doświadczenie w branży chłodniczej sięga lat 90-tych.Od tego czasu nawiązaliśmy współprace z ponad 150-cioma przedsiębiorcami.  Pomagamy w wyposażeniu sklepów, hoteli, restauracji. Dobieramy elementy chłodnicze ,wykonujemy montaż wszystkich instalacji oraz świadczymy serwis chłodniczy. Nie zapominamy również o klientach prywatnych , służymy wam radą i fachową pomocą.

Urządzenia chłodnicze
nie ma problemu nie do rozwiązania

Serwis chłodniczy

W pewnych branżach awaria urządzenia może oznaczać spore straty jeśli nie rozwiąże się problemu dostatecznie szybko. Nie jesteśmy firmą która dokonuje napraw „na raty” , nasz przyjazd oznacza rozwiązanie problemu. Bez obaw o koszty , doświadczenie pozwala nam zredukować koszty do minimum – wymieniamy tylko niezbędne moduły. 

Autorskie Rozwiązania

Ciche agregaty

Nowe ciche agregaty dla urządzeń chłodniczych to wydatek nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wychodząc naprzeciw wysokim cenom producentów chcemy zaoferować państwu ciche agregaty budowane przez nas na bazie agregatów od klimatyzatorów. Agregaty posiadają nowe sprężarki typu scroll oraz są zmodyfikowane pod konkretne urządzenia. Takie rozwiązanie to spora oszczędność dla klienta a budowane przez nas ciche agregaty posiadają gwarancje i nie odbiegają niczym od urządzeń producentów. Zalety cichych agregatów skraplających.

  • Obudowa  zabezpieczająca przed wpływem warunków atmosferycznych
  • Niskie zużycie energii
  • Cicha praca urządzeń pozwala na montaż w pobliżu osiedli mieszkaniowych

Galeria Chłodnicza

KONTAKT

Olaf Rogalski
Olaf Rogalski
06/06/2022
Instalacja małej klimy w mieszkaniu 50m2 przebiegła sprawnie i czysto. Jednostka bardzo dobrze chłodzi i grzeje gdy zajdzie taka potrzeba. Wszystko zgodnie z założeniami. Polecam wykonawcę.
Roksana Borowiak
Roksana Borowiak
05/06/2022
Sprzęt sprawnie zamontowany i za nie duże pieniądze.
Krzysztof K
Krzysztof K
04/06/2022
Szybki kontakt. Profesjonalne doradztwo. Wzorowy montaż. Na pewno skorzystam jeszcze z ich usług. Polecam!
Joanna Andrzejewska
Joanna Andrzejewska
04/06/2022
Znajomy polecił i warto było! Klima fajnie grzeje i chłodzi. Również polecam.
Szczygielski Grzegorz
Szczygielski Grzegorz
30/05/2022
Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania do domu jednorodzinnego.
Leszek Dobosz
Leszek Dobosz
23/05/2022
Sprzęt zamontowany profesjonalnie i bardzo schludnie. Zdecydowanie polecam.
Emil Płatek
Emil Płatek
16/05/2022
Jest to drugi przypadek w którym instaluje w swoim mieszkaniu klimatyzacje. Pierwszy z inną firma, wiec mam porównanie. Jeśli miał bym robić trzeci raz klimatyzacje to napewno jeszcze raz bym wybrał firmę Zimna Strefa. Firmę charakteryzowała dobra konkurencyjna cena na rynku jak i szybki termin realizacji usługi i co bardzo ważne profesjonalne doradztwo co i gdzie zainstalować w mieszkaniu. Same prace zostały przeprowadzone szybko i w czystości. Bardzo polecam
Aleksandra
Aleksandra
13/05/2022
Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie ! Pełen profesjonalizm 🤩Polecam !
Chłodnictwo