Klimatyzacja Żary

Klimatyzacja OD RĘKI

Montaż klimatyzacji Żary

Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzacji w Żarach i okolicy. Jako rodzinna firma posiadamy ponad 20-letnie udokumentowane doświadczenie w chłodnictwie. Cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią wśród wielu klientów. Osobiście odpowiadamy za poziom usług i pomoc techniczną, dlatego przy każdym zleceniu dowozimy najwyższą jakość usługi.

klimatyzacja Żary
montaż klimatyzacji Żary

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Serwis klimatyzacji Żary

Zimna Strefa to nie tylko montaż, ale również serwis klimatyzacji. Jako specjaliści od chłodnictwa, znamy się na klimatyzatorach od A do Z, dzięki czemu szybko i sprawnie radzimy sobie z każdym rodzajem awarii. Błędy wyświetlane na ekranie czy nieprawidłowa praca urządzenia to typowe powody serwisowania. Jeśli Twoja klimatyzacja przestała działać, skontaktuj się z nami!

Ekologiczne rozwiązanie

Klimatyzacja Żary - ogrzewanie klimatyzacją

Klimatyzacja to nie tylko urządzenie do schładzania pomieszczeń. Instalowana przez nas klimatyzacja Żary może służyć również do ogrzewania. Jest to opłacalne przede wszystkim w sezonie jesiennym i wiosennym, kiedy uruchamianie systemu grzewczego (np. centralnego ogrzewania) nie jest możliwe lub jest zbyt kosztowne. Opłacalne jest również ogrzanie zimą wnętrz budynku systemem grzewczym (np. instalacją gazową), a następnepodtrzymywanie lub podwyższanie temperatury powietrza dzięki klimatyzatorom. Umiejętne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść świetne rezultaty w postaci obniżonych rachunków grzewczych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu. Zobacz także: Klimatyzacja Żagań.

Zadbaj o swoje zdrowie

Kompletne czyszczenie klimatyzatora - serwis klimatyzacji Żary

Każde urządzenie chłodnicze wymaga okresowego czyszczenia. Lata doświadczeń nauczyły nas, że niemożliwym jest kompletne czyszczenie klimatyzatora bez demontażu. Nie daj się nabrać na „szybkie” czyszczenie na ścianie wraz z odgrzybianiem. Pamiętaj – po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora, a podczas pracy jest rozdmuchiwana do powietrza, które wdychasz. Dlatego nie warto decydować się na powierzchowne działanie, tym bardziej że okresowe czyszczenie wydłuża żywotność urządzenia. Powierz serwis klimatyzacji Zimnej Strefie i ciesz się profesjonalnym i dokładnym podejściem do sprawy. Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie tego problemu czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

klimatyzacja Żary
klimatyzacja Żary
serwis klimatyzacji Żary
montaż klimatyzacji Żary

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com