Klimatyzacja Zielona Góra

Profesjonalne usługi

Montaż klimatyzacji Zielona Góra

Nasza firma – Zimna Strefa – wyróżnia się na rynku wieloletnim doświadczeniem w chłodnictwie. Jesteśmy małą, rodzinną firmą i specjalizujemy się w montażu, serwisie i naprawach klimatyzacji w Zielonej Górze i w okolicznych miejscowościach. Pomożemy przy każdej awarii oraz przy wyborze najlepszego urządzenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie klimatyzacji w Zielonej Górze, skontaktuj się z nami! 

klimatyzacja zielona góra

awaria klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Zielona Góra

Nie zwlekaj, jeśli Twoja klimatyzacja zaczyna działać w inny sposób niż dotychczas. Błędy na ekranie czy głośniejsze działanie urządzenia to sygnały, które bardzo często świadczą o nieprawidłowym działaniu klimatyzacji. Zadzwoń do nas, aby upewnić się, że nic złego nie dzieje się z Twoim urządzeniem. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży i każdy problem znamy od podszewki. Jeśli nie masz pewności co do swojej klimatyzacji, zapytaj nas o radę i pomoc!

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzacją

Klimatyzacja doskonale sprawdzi się nie tylko podczas chłodzenia, ale również ogrzewania pomieszczeń. Jest to dobra opcja w sytuacji, kiedy uruchamianie głównego systemu grzewczego może nie być opłacalne lub jest wręcz niemożliwe. Głównie wiosną i jesienią, jak również zimą – wtedy klimatyzacja może pomóc w podtrzymaniu pożądanej temperatury w pomieszczeniach i działać jako dodatkowe źródło ciepła. Umiejętne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść naprawdę świetne rezultaty, czyli obniżone rachunki grzewcze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, z chęcią opowiemy więcej na ten temat! Zobacz także: klimatyzacja Żary.

Zadbaj o swoje zdrowie

Klimatyzacja Zielona Góra - kompleksowe czyszczenie klimatyzatora

Klimatyzatory, aby służyć latami, wymagają regularnej konserwacji i czyszczenia. Nasze bogate doświadczenie jednoznacznie wskazuje, że skuteczna konserwacja klimatyzacji bez konieczności jej demontażu jest niemożliwa. Wybierając usługi w Zimnej Strefie, w tym profesjonalne czyszczenie urządzenia, możesz być pewien, że podejmiemy wszelkie starania, aby maksymalnie przedłużyć żywotność Twojego klimatyzatora. Nasze podejście do konserwacji jest szczegółowe – przy czyszczeniu demontujemy urządzenie, aby dokładnie zadbać o każdy jego element. Korzystamy ze skutecznych środków odgrzybiających, a następnie dokładnie usuwamy wszelkie pozostałości, zapewniając, że żadne szkodliwe substancje nie przedostaną się do wdychanego powietrza. Kompleksowe czyszczenie z demontażem gwarantuje pełne usunięcie niechcianych zanieczyszczeń, co skutkuje wydłużeniem żywotności urządzenia o wiele lat. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług związanych z klimatyzacją w Zielonej Górze i okolicach, skontaktuj się z nami telefonicznie!

Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

montaż klimatyzacji Zielona Góra
serwis klimatyzacji Zielona Góra

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com