Klimatyzacja Zielona Góra

Klimatyzacja w Zielonej Górze

Montaż klimatyzacji Zielona Góra

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zlecić montaż klimatyzacji w Zielonej Górze ? Posiadamy ponad 20-letnie udokumentowane doświadczenie w chłodnictwie. Jesteśmy firmą rodzinną więc osobiście odpowiadamy za jakość świadczonych usług. Klimatyzacja zamontowana przez nas posiada 5 letnią gwarancje. Wykonujemy usługę montażu klimatyzacji:

– ściennej typu split lub multisplit

– kasetonowej

– konsolowej

– kanałowej

– przypodłogowo-sufitowej Iłowej

Gdy klimatyzacja w Iłowej ulegnie awari

Naprawa i serwis klimatyzacji w Zielonej Górze

W momencie gdy nasz klimatyzator nie pracuje prawidłowo bądź wyświetla na ekranie błędy , niezbędna jest interwencja specjalisty. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzatorów. Znamy najczęstsze przyczyny awarii dlatego redukujemy czas interwencji do minimum. 

Zadbaj o swoje zdrowie

Kompletne czyszczenie klimatyzacji w Zielonej Górze

Lata doświadczeń nauczyły nas ,że niemożliwym jest kompletne czyszczenie klimatyzatora bez demontażu. Nie daj się nabrać na „szybkie” czyszczenie na ścianie wraz z odgrzybianiem. Pamiętaj iż po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora, podczas pracy rozdmuchuje on substancje zawarte w tych środkach do powietrza które wdychasz. Należy pamiętać ,że okresowe czyszczenie wydłuża żywotność urządzenia (bezproblemowa wymiana cieplna – mniejsze obciążenie sprężarki). Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie tego problemu czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Efekt można zobaczyć gołym okiem.

Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis

Galeria

Klimatyzatory
Klimatyzatory
Klimatyzatory
Klimatyzatory
[trustindex no-registration=google]

Email

zimnastrefa@hotmail.com

Telefon

604 627 179

Adres

ul.Żeromskiego 4
68-120 Iłowa
woj. Lubuskie

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30-17:30