Klimatyzacja SZPROTAWA

Klimatyzacja OD RĘKI

Montaż klimatyzacji Szprotawa

Szukasz firmy z kompleksowym podejściem do chłodnictwa i klimatyzacji do domu i biura? Dobrze trafiłeś! Zimna Strefa to rodzinna firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem w branży. Oferujemy doradztwo i pomoc w doborze urządzenia, jego montaż oraz wszelkie usługi pomontażowe – od konserwacji po naprawy urządzenia. Oferujemy usługi w Szprotawie, jak również w okolicznych miejscowościach. Chcesz cieszyć się optymalną temperaturą w domu przez cały rok? Klimatyzacja Szprotawa wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom! Zadzwoń do nas, a omówimy szczegóły.

klimatyzacja Szprotawa
montaż klimatyzacji Szprotawa

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Naprawa klimatyzacji Szprotawa

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w chłodnictwie pozwoliło nam bardzo dobrze poznać klimatyzatory dostępnych marek. Dzięki temu specjalizujemy się nie tylko w montażu, ale również w naprawie klimatyzacji. W naszej pracy zderzyliśmy się z wieloma różnymi błędami i awariami. Jeśli więc Twój klimatyzator nie działa tak jak powinien – jest głośniejszy, nie chłodzi, pojawiają się krople wody – zgłoś się do nas. Doskonale wiemy co robić, gdy Twój klimatyzator przestanie działać. Klimatyzacja Szprotawa czeka na Twój telefon!

Zadbaj o swoje zdrowie

Klimatyzacja Szprotawa - czyszczenie urządzenia

Inwestując w nowy klimatyzator oczekujemy, że będziemy się nim cieszyć latami. Aby nasze oczekiwania nie minęły się z rzeczywistością, konieczne jest zadbanie o urządzenie podczas cyklicznej konserwacji. Konserwacja opiera się na dokładnym wyczyszczeniu wszystkich elementów klimatyzatora po jego wcześniejszym demontażu. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które przeprowadzają proces czyszczenia urządzenia z jego całkowitym demontażem. Dzięki temu pozbywamy się nie tylko drobnoustrojów i kurzu, ale również dokładnie usuniemy środki czystości i środki odgrzybiające, które są używane podczas czyszczenia. Daje to pewność, że powietrze wychodzące z klimatyzatora jest czyste i zdrowe. Czyszczenie klimatyzacji z demontażem to u nas standard! Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

Szprotawa klimatyzacje

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com