Chłodnictwo Jelenia Góra

Serwis urządzeń chłodniczych - Jelenia Góra

Intensywne użytkowanie urządzeń chłodniczych wiąże się przeciążeniami i ryzykiem awarii, która w naprawie często bywa kosztowna. Aby temu zapobiec oraz wydłużyć żywotność sprzętów, warto zdecydować się na ich regularny serwis. W Zimnej Strefie stosujemy kompleksową procedurę, podczas której kontrolujemy wszystkie ważne komponenty techniczne urządzeń. Procedura pozwala ocenić, które elementy wymagają wymiany lub regeneracji, oraz które pracują bez zarzutu. Zadbaj o sprawność swoich urządzeń chłodniczych! Skontaktuj się z nami – działamy w Jeleniej Górze i okolicy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Chłodnictwo Jelenia Góra
Chłodnictwo Jelenia Góra

Regularny serwis chłodniczy Jelenia Góra

Jako rodzinna firma, funkcjonujemy na rynku chłodnictwa od wielu lat. Odpowiednie kwalifikacje i szerokie doświadczenie pozwala nam na naprawę urządzeń chłodniczych na najwyższym poziomie. Dbamy o relacje z klientem i na pierwszym miejscu stawiamy Państwa zadowolenie z oferowanych usług. Jako serwis chłodniczy Jelenia Góra jesteśmy do dyspozycji codziennie, o każdej godzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria może nastąpić wieczorem lub w weekend i zawsze dążymy do tego, aby jak najszybciej pomóc przywrócić urządzenia do sprawności. Interesuje cię serwis chłodniczy w Jeleniej Górze? Skontaktuj się z nami!

Chłodnictwo Jelenia Góra - nasza oferta

Sprawne i zadbane urządzenia chłodnicze gwarantują wysokość jakość przechowywanego jedzenia. Świadczymy usługi wszędzie tam, gdzie niezbędne jest skuteczne, bezpieczne i oszczędne chłodzenie. Oferujemy m.in.:

  • montaż urządzeń chłodniczych Jelenia Góra;
  • uruchomienie, naprawę oraz serwis urządzeń chłodniczych – Jelenia Góra (naprawa lad chłodniczych, naprawa szaf chłodniczych i mroźniczych, komory chłodnicze i mroźnicze, agregaty i sprężarki chłodnicze, a także urządzenia chłodnicze w przemyśle produkcyjnym, tj. schładzarki, wytwornice wody lodowej, klimatyzacje w szafach sterujących);
  • modernizację urządzeń i instalacji chłodniczych;
  • dobór nowych urządzeń.

Działamy na terenie Jeleniej Góry oraz najbliższych okolic. Podejmujemy się wszystkich zleceń!

Jelenia Góra Chłodnictwo

Serwis chłodniczy Jelenia Góra? Postaw na Zimną Strefę!

Oferujemy serwis chłodniczy w Jeleniej Górze jako jednorazową usługę oraz w formie długofalowej współpracy – dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz komercyjnymi. Decydując się na Zimną Strefę dostaniesz od nas:

  • indywidualne podejście;
  • rzetelną i dokładną pracę;
  • konkurencyjne ceny;
  • szybki montaż i naprawę urządzeń chłodniczych;
  • pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem;
  • zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający serwis chłodniczy Jelenia Góra. Naprawiamy urządzenia chłodnicze różnego rodzaju. Zapraszamy do kontaktu osoby wszystkich zainteresowanych!

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com