Klimatyzacja Żagań

Klimatyzacja OD RĘKI

Montaż klimatyzacji Żagań

Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzacji w Żaganiu. Jako że specjalizujemy się w chłodnictwie nie od dziś, cieszymy się dużym gronem zadowolonych klientów. Na rynku wyróżnia nas podejście do klienta – do każdego montażu podchodzimy indywidualnie, a naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań przyszłych użytkowników klimatyzacji. Pomożemy przy wyborze sprzętu. Oferujemy także pomoc techniczną nie tylko podczas montażu, ale również na etapie korzystania z urządzenia. Interesuje Cię montaż klimatyzacji w Żaganiu? Zgłoś się do nas!

klimatyzacja Żagań

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Serwis klimatyzacji Żagań

Nasza firma specjalizuje się w klimatyzatorach na każdym etapie ich użytkowania. Oferujemy pełen zakres usług w tym analiza i niwelacja błędów wyświetlanych na ekranie czy naprawy związane z nieprawidłową pracą urządzenia. Serwis klimatyzacji w Żaganiu to nasz drugi filar działalności i tak jak montażem, tak serwisowaniem zajmujemy się od lat. Szukasz kompleksowej obsługi klimatyzacji w Żaganiu? Zgłoś się do Zimnej Strefy.

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzacją

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się montaż klimatyzacji w celu nie tylko schładzania pomieszczeń, ale również do ich ogrzewania w sezonie jesiennym i wiosennym. Są sytuacje, w których uruchamianie centralnego ogrzewania może wygenerować zbyt duże koszty lub po prostu nie jest możliwe. Wtedy na ratunek idzie klimatyzacja, która szybko i przy małym koszcie podniesie temperaturę otoczenia o parę stopni, tworząc odpowiednie warunki do życia i pracy. Sprawne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść zaskakujące rezultaty w postaci obniżonych rachunków grzewczych. Więcej informacji odnośnie montażu klimatyzacji w celach chłodniczych i grzewczych znajdziecie Państwo na naszym blogu. Zobacz także: Klimatyzacja Nowa Sól.

Zadbaj o swoje zdrowie

Czyszczenie klimatyzatora - serwis klimatyzacji Żagań

Aby móc cieszyć się klimatyzacją na lata nie należy pomijać jej przeglądów, drobnych napraw i przede wszystkim czyszczenia. Są to procesy, które pozwalają zachować urządzenie w dobrej kondycji, dzięki czemu radość z dobrze zainwestowanych pieniędzy w kupno klimatyzacji jest jeszcze większa i dłuższa. Podczas przeglądu i serwisowania klimatyzacji możemy przeprowadzić również jej czyszczenie. Proces ten wykonujemy dokładnie i skrupulatnie, dlatego jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, proszę się spodziewać całkowitego demontażu, czyszczenia, a następnie ponownego montażu urządzenia. Uważamy bowiem, że czyszczenie bez demontażu nie jest efektywne i w konsekwencji powietrze po tak przeprowadzonym zabiegu zawiera pewną ilość środków odgrzybiających. W naszej pracy chcemy tego uniknąć, dlatego naszym klientom oferujemy najzdrowsze i najlepsze rozwiązanie tego problemu. Czyszczenie klimatyzacji z demontażem to u nas standard! Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

Montaż klimatyzacji Nowa Sól
serwis klimatyzacji Żary
montaż klimatyzacji Żary

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com