Klimatyzacja Kożuchów

Klimatyzacja OD RĘKI

Kożuchów - montaż klimatyzacji

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi montażu, serwisowania i konserwacji klimatyzacji. Działamy na terenie województwa lubuskiego, w tym w Kożuchowie. Klimatyzacjami zajmujemy się od ponad 20 lat, co dało nam ogromne doświadczenie w chłodnictwie. Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym montażem klimatyzacji w Kożuchowie, skontaktuj się z nami!

Awaria klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Kożuchów

Twoja klimatyzacja wyświetla błędy na ekranie, wydaje nietypowe dźwięki lub pojawia się ciecz na jej powierzchni? To najczęstsze przyczyny serwisowania klimatyzatorów. Jako specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, oferujemy szybką i skuteczną pomoc w przypadku awarii urządzenia. Znamy się na klimatyzacji od podszewki i żadne problemy z nią związane nie są na obce. Twój klimatyzator przestała działać? Zapraszamy do kontaktu!

Ekologiczne rozwiązanie

Klimatyzacja Kożuchów - ogrzewanie klimatyzacją

Niewątpliwą zaletą klimatyzacji jest możliwość kontrolowania temperatury pomieszczenia. To, że za jej pomocą możemy schłodzić mieszkanie wiedzą wszyscy. Jednak coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których zamontowana klimatyzacja służy także jako system grzewczy, szczególnie w okresach przejściowych, jakimi jest wczesna jesień i późna wiosna. Okazuje się, że klimatyzacja może stanowić dobrą alternatywę dla głównego źródła ogrzewania w sytuacjach, kiedy jej uruchomienie może być zbyt kosztowne lub jest wręcz niemożliwe. Klimatyzacja Kożuchów to opcja nie tylko na lato! Porozmawiaj z naszymi specjalistami i poznaj pełny zakres wykorzystania klimatyzacji w Twoim mieszkaniu lub biurze! Zobacz także: Klimatyzacja Bolesławiec.

Zadbaj o swoje zdrowie

Czyszczenie i konserwacja klimatyzatora

Klimatyzacja Kożuchów obejmuje także czyszczenie i konserwację urządzeń. Aby zapewnić sobie sprawność i bezawaryjność klimatyzatora, konieczne jest jego odgrzybienie i wyczyszczenie wszystkich elementów. Aby środki odgrzybiające nie były rozdmuchiwane do pomieszczenia, podczas konserwacji urządzenia demontujemy je, a po wyczyszczeniu ponownie montujemy. Tylko takie działanie zapewnia 100% ochronę przed szkodliwym działaniem środków czyszczących oraz przed grzybem, który może pojawić się w urządzeniu. Nie decyduj się na powierzchowne działanie i czyszczenie klimatyzacji na ścianie, ponieważ nie przyniesie to oczekiwanego efektu. Powierz serwis klimatyzacji Zimnej Strefie i ciesz się profesjonalnym podejściem do tematu. Oferujemy najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie, czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

klimatyzacja Kożuchów
klimatyzacja Kożuchów

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com