Klimatyzacja Zgorzelec

Profesjonalizm i jakość

Montaż klimatyzacji Zgorzelec

Oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem i serwisem klimatyzacji w Zgorzelcu i okolicy. Posiadamy duże doświadczenie, które zdobywaliśmy latami, oferując dla Państwa usługi z zakresu chłodnictwa. Jesteśmy rodzinną firmą – osobiście odpowiadamy za jakość świadczonych usług i pomoc techniczną, dlatego możesz być pewien, że będą one na wysokim poziomie. Wśród naszych klientów cieszymy się nienaganną opinią i dużym zaufaniem, co pozwala stale zwiększać grono zadowolonych użytkowników klimatyzacji w Zgorzelcu.

klimatyzacja Zgorzelec
Klimatyzacja Zgorzelec

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Serwis klimatyzacji w Zgorzelcu

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa klimatyzacji obejmuje również jej serwisowanie i naprawę. Zadzwoń do nas, jeśli Twój klimatyzator wyświetla błędy na ekranie lub nie pracuje prawidłowo i konieczna jest interwencja specjalisty. Klimatyzacjami zajmujemy się od ponad 20 lat i nie ma problemu, którego już nie rozwiązywaliśmy. Czas interwencji redukujemy do minimum i dbamy o to, by terminy serwisowania nie były odległe. Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym serwisem i naprawą, skontaktuj się z nami!

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzacją

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie pomieszczeń. W sezonie jesiennym i wiosennym z powodzeniem podwyższy temperaturę, zastępując główne źródło ogrzewania. Jest to szczególnie dobre w sytuacji, kiedy uruchomienie systemu grzewczego jest zbyt kosztowne lub wręcz niemożliwe. Klimatyzacja może pomóc także w podtrzymaniu lub lekkim podwyższeniu temperatury także zimą. Umiejętne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść naprawdę świetne rezultaty w postaci obniżonych rachunków grzewczych. 

Zadbaj o swoje zdrowie

Konserwacja i czyszczenie klimatyzacji w Zgorzelcu

 

Konserwacja klimatyzacji to ważny punkt podczas jej użytkowania. Odgrzybianie i czyszczenie wszystkich elementów zapewnia dobrą jakość powietrza i lepszą pracę urządzenia. Nie należy go pomijać, ponieważ może przyczynić się do poważnej awarii klimatyzatora i skrócenia jego żywotności. Warto również wystrzegać się szybkiego czyszczenia klimatyzacji na ścianie – brak demontażu uniemożliwia dokładne wyczyszczenie oraz usunięcie środka odgrzybiającego. Efektem tego jest wdychanie zanieczyszczonego powietrza, co może przyczynić się do chorób. Aby tego uniknąć, warto zdecydować się na kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Jeśli jesteś nim zainteresowany, zadzwoń do nas! 

Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

klimatyzacja Zgorzelec

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com