Klimatyzator

Klimatyzator od ręki

Montaż klimatyzacji

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zlecić montaż klimatyzatora ? Posiadamy ponad 20-letnie udokumentowane doświadczenie w chłodnictwie. Jesteśmy firmą rodzinną więc osobiście odpowiadamy za jakość świadczonych usług. Klimatyzacja zamontowana przez nas posiada 5 letnią gwarancje.

Klimatyzator

Gdy klimatyzator ulegnie awarii

Serwis klimatyzacji

W momencie gdy nasz klimatyzator nie pracuje prawidłowo bądź wyświetla na ekranie błędy , niezbędna jest interwencja specjalisty. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzatorów. Znamy najczęstsze przyczyny awarii dlatego redukujemy czas interwencji do minimum. 

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzatorem

Klimatyzacja dla większości z nas kojarzy się jedynie z urządzeniem do schładzania pomieszczeń. Mało kto myśli o nich jak o sprzęcie grzewczym. Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzacją opłacalne jest przede wszystkim w sezonie jesiennym i wiosennym, kiedy to uruchamianie systemu grzewczego (np. centralnego ogrzewania) nie jest możliwe lub jest zbyt kosztowne. Opłacalne jest również ogrzanie zimą wnętrz budynku systemem grzewczym (np. instalacją gazową), a następne podtrzymywanie lub podwyższanie temperatury powietrza dzięki klimatyzatorom. Umiejętne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść naprawdę świetne rezultaty, czyli obniżone rachunki grzewcze. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu.

Zadbaj o swoje zdrowie

Kompletne czyszczenie klimatyzatora

Każde urządzenie chłodnicze wymaga od właściciela okresowego czyszczenia. Lata doświadczeń nauczyły nas ,że niemożliwym jest kompletne czyszczenie klimatyzatora bez demontażu. Nie daj się nabrać na „szybkie” czyszczenie na ścianie wraz z odgrzybianiem. Pamiętaj iż po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora, podczas pracy rozdmuchuje on substancje zawarte w tych środkach do powietrza które wdychasz. Należy pamiętać ,że okresowe czyszczenie wydłuża żywotność urządzenia (bezproblemowa wymiana cieplna – mniejsze obciążenie sprężarki). Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie tego problemu czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Efekt można zobaczyć gołym okiem.

Galeria

Klimatyzatory
Klimatyzatory
Klimatyzatory
Klimatyzatory
Rafał Czajka
Rafał Czajka
13/11/2022
Rzetelna i dobrze zorganizowana firma.
Olaf Traczyk
Olaf Traczyk
10/11/2022
Agregat działa prawidłowo. Polecam
Julita Jasińska
Julita Jasińska
06/11/2022
Pompka (albo coś innego) sprawnie wymieniona, Panowie odrazu sprawdzili i wymyli całe urządzenie.
Paweł Kulesza
Paweł Kulesza
02/11/2022
polecam
Daria Konieczna
Daria Konieczna
28/10/2022
Spoko ceny i robota dobrze wykonana
Paweł Jagodziński
Paweł Jagodziński
28/10/2022
przeglądy jednostek na czas i dokładnie wykonane
Mariusz Bojarski
Mariusz Bojarski
23/10/2022
Zdecydowaliśmy się na dogrzewanie domu klimatyzacją i warto
Adrian Reszuta
Adrian Reszuta
20/10/2022
Kontakt z klientem na najwyzszym poziomie.usluga wykonana bardzo dobrze.zero zastrzezen.pelen profesjonalizm.polecam
luk ed
luk ed
20/10/2022
Świetna bezproblemowa usługa , profesjonalne podejście oby takich ekip więcej 👊

Email

zimnastrefa@hotmail.com

Telefon

604 627 179

Adres

ul.Żeromskiego 4
68-120 Iłowa
woj. Lubuskie

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30-17:30