Klimatyzacja Nowa Sól

Klimatyzacja Nowa Sól

Klimatyzacja Nowa Sól. Dlaczego powinieneś zaufać właśnie nam ? Posiadamy ponad 20-letnie udokumentowane doświadczenie w chłodnictwie. Jesteśmy firmą rodzinną więc osobiście odpowiadamy za jakość świadczonych usług. Na nasze urządzenia udzielamy 5 lat gwarancji. Wykonujemy usługę montażu klimatyzacji

– ściennej typu split lub multisplit

– kasetonowej

– konsolowej

– kanałowej

– przypodłogowo-sufitowej

Gdy klimatyzator uległ awarii

Serwis klimatyzacji Nowa Sól

W momencie gdy nasz klimatyzator nie pracuje prawidłowo bądź wyświetla na ekranie błędy , niezbędna jest interwencja specjalisty. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzatorów. Znamy najczęstrze przyczyny awarii dlatego redukujemy czas interwencji do minimum. 

Zadbaj o swoje zdrowie

Kompletne czyszczenie klimatyzacji Nowa Sól

Lata doświaczeń nauczyły nas ,że niemożliwym jest kompletne czyszczenie klimatyzatora bez demontażu. Nie daj się nabrać na „szybkie” czyszczenie na ścianie wraz z odgrzybianiem. Pamiętaj iż po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora, podczas pracy rozdmuchuje on substancje zawarte w tych środkach do powietrza które wdychasz. Należy pamiętać ,że okresowe czyszczenie wydłuża żywotność urządzenia (bezproblemowa wymiana cieplna – mniejsze obciążenie sprężarki). Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie tego problemu czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Efekt można zobaczyć gołym okiem.

Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis

Galeria

Kontakt

Chłodnictwo