Klimatyzacja Nowa Sól

Klimatyzacja Domowa i biurowa

Montaż klimatyzacji Nowa Sól

Zimna Strefa to rodzinna firma oferująca kompleksowy montaż klimatyzacji w Nowej Soli i okolicznych miejscowościach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wkładamy 100% naszej wiedzy i doświadczenia, aby zapewnić komfortowe i ekonomiczne korzystanie z urządzenia. Chłodnictwem zajmujemy się od ponad 20 lat, dlatego doskonale wiemy jakie rozwiązania sprawdzą się w konkretnym przypadku. Osobiście odpowiadamy za poziom usług i pomoc techniczną, dlatego przy każdym zleceniu dowozimy najwyższą jakość usługi. Dzięki temu cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów.

Klimatyzacja Nowa Sól
Serwis klimatyzacji Nowa Sól

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Serwis klimatyzacji Nowa Sól

Poza usługą montażu klimatyzacji, oferujemy również jej serwis i naprawę. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, szybko i sprawnie radzimy sobie z każdą możliwą awarią. Zarówno błędy na ekranie klimatyzatora, jak również nieprawidłowe działanie urządzenia nie stanowią dla nas problemu, a szeroka wiedza o klimatyzatorach pozwala szybko rozwiązać tego typu awarie. Jeśli Twoja klimatyzacja przestała działać, nie czekaj – skontaktuj się z nami już teraz!

KONSERWACJA I TRWAŁOŚĆ URZĄDZENIA

Konserwacja i serwis klimatyzacji Nowa Sól - kompletne czyszczenie klimatyzatora

Klimatyzatory, jak każde urządzenie wymaga okresowej konserwacji, czyszczenia i wymiany niektórych elementów. Taka dbałość o zakupiony sprzęt pozwoli cieszyć się nim na lata i sprawi, że zainwestowane pieniądze nie będą wyrzucone w błoto. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że systematyczne czyszczenie znacząco przedłuża sprawność urządzenia, jednak warto zwrócić uwagę na jeden aspekt. Niemożliwe jest kompletne wyczyszczenie klimatyzatora wraz z jego ogrzybieniem bez demontażu, ponieważ po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora. Jeśli nie zostanie po tym dobrze wyczyszczona (co jest możliwe tylko przy zdemontowanym urządzeniu), podczas pracy będzie rozdmuchiwana do wdychanego powietrza. Nie daj się nabrać na szybkie czyszczenie klimatyzacji. Zaufaj specjalistom z Zimnej Strefy i powierz nam kompleksowy serwis klimatyzacji w Nowej Soli.  Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie, czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po. Zobacz także: Klimatyzacja Kożuchów.

Klimatyzacja Nowa Sól
Montaż klimatyzacji Nowa Sól
Serwis Klimatyzacji Nowa Sól

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com