Chłodnictwo ZIELONa Góra

Serwis urządzeń chłodniczych - Zielona Góra

Ryzyko awarii urządzeń chłodniczych zwiększa się wraz z intensywnością ich użytkowania. Jeśli zauważyłeś, że Twoje urządzenia są przeciążone lub chcesz o nie zadbać, wydłużając  ich żywotność, zdecyduj się regularny serwis. W Zimnej Strefie stosujemy kompleksową procedurę, podczas której kontrolujemy wszystkie ważne komponenty techniczne urządzeń. Dzięki temu doskonale wiemy, które elementy są do wymiany i regeneracji oraz które działają poprawnie. Zadbaj o sprawność swoich urządzeń chłodniczych! Skontaktuj się z nami – działamy w Zielonej Górze i okolicy. 

Chłodnictwo Zielona Góra

Chłodnictwo Zielona Góra - regularny serwis

Chłodnictwo to fundamentalny element naszej działalności, a zarazem pasja i specjalność. Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy usługi naprawy urządzeń chłodniczych w Zielonej Górze i okolicy. W branży jesteśmy od lat, co pozwoliło nam zdobyć szerokie doświadczenie oraz duże grono zadowolonych klientów. Jesteśmy dostępni dla Państwa codziennie o każdej godzinie – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej przywrócić urządzenia do sprawności. 

Interesuje Cię serwis urządzeń chłodniczych w Zielonej Górze? Skontaktuj się z nami!

Chłodnictwo Zielona Góra - nasza oferta

Sprawne i zadbane urządzenia chłodnicze gwarantują wysokość jakość przechowywanego jedzenia. Świadczymy usługi wszędzie tam, gdzie niezbędne jest skuteczne, bezpieczne i oszczędne chłodzenie. Oferujemy m.in.:

  • montaż urządzeń chłodniczych Zielona Góra;
  • uruchomienie, naprawę oraz serwis urządzeń chłodniczych – Zielona Góra (naprawa lad chłodniczych, naprawa szaf chłodniczych i mroźniczych, komory chłodnicze i mroźnicze, agregaty i sprężarki chłodnicze, a także urządzenia chłodnicze w przemyśle produkcyjnym, tj. schładzarki, wytwornice wody lodowej, klimatyzacje w szafach sterujących);
  • modernizację urządzeń i instalacji chłodniczych;
  • dobór nowych urządzeń.

Działamy na terenie Zielonej Góry oraz najbliższych okolic. Podejmujemy się wszystkich zleceń!

Chłodnictwo Zielona Góra

Serwis chłodniczy Zielona Góra? Postaw na Zimną Strefę!

Oferujemy serwis chłodniczy w Zielonej Górze dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Jesteśmy otwarci zarówno na jednorazową usługę, jak i długofalową współpracę. Wybierając Zimną Strefę otrzymasz:

  • indywidualne podejście;
  • rzetelną i dokładną pracę;
  • konkurencyjne ceny;
  • szybki montaż i naprawę urządzeń chłodniczych;
  • pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem;
  • zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający serwis chłodniczy Zielona Góra. Naprawiamy urządzenia chłodnicze różnego rodzaju. Zapraszamy do kontaktu osoby wszystkich zainteresowanych!

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com