Klimatyzacja Bolesławiec

Profesjonalne usługi

Montaż klimatyzacji Bolesławiec

Zimna Strefa to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji. Działamy na terenie Bolesławca i w okolicznych miejscowościach. Jeśli szukasz firmy, która zaoferuje pomoc w doborze urządzenia oraz jego profesjonalny montaż, zgłoś się do nas! Klimatyzacja Bolesławiec od Zimnej Strefy to najlepszy wybór na rynku! 

klimatyzacja Bolesławiec

awaria klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Bolesławiec

Zdarzają się sytuacje, że klimatyzacja zaczyna nas niepokoić. Głośniejsze działanie urządzenia czy błędy na ekranie to moment, w którym konieczny jest serwis klimatyzacji. W Zimnej Strefie oferujemy usługę naprawy i serwisu klimatyzacji w Bolesławcu. Znamy się na klimatyzatorach od podszewki, dlatego sprawnie i szybko radzimy sobie z każdą awarią. Jeśli Twoja klimatyzacja nie działa tak jak powinna, skontaktuj się z nami!

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzacją

Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie. Urządzenie to doskonale sprawdzi się także podczas ogrzewania pomieszczeń. Proces ten jest opłacalny w sezonie jesiennym i wiosennym, kiedy uruchamianie głównego systemu grzewczego może nie być opłacalne lub jest wręcz niemożliwe. Klimatyzacja może również wspomóc ogrzewanie zimą, poprzez podtrzymanie pożądanej temperatury lub jej podwyższanie. Umiejętne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść naprawdę świetne rezultaty, czyli obniżone rachunki grzewcze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, z chęcią opowiemy więcej na ten temat! Zobacz także: klimatyzacja Lubsko.

Zadbaj o swoje zdrowie

Klimatyzacja Bolesławiec - kompletne czyszczenie klimatyzatora

Klimatyzatory wymagają okresowej konserwacji i czyszczenia, dzięki czemu mogą nam służyć latami. Nasze doświadczenie stale pokazuje, że dobra konserwacja klimatyzacji bez jej demontażu jest niemożliwa. Decydując się na usługi w Zimnej Strefie, w tym czyszczenie urządzenia, możesz być pewien, że zrobimy co w naszej mocy, aby maksymalnie wydłużyć żywotność urządzenia. Zrobimy to poprzez dokładne podejście do tematu konserwacji. Przy zleceniu czyszczenia, demontujemy urządzenie, aby zająć się każdym elementem. Zastosowane środki odgrzybiające muszą zostać całościowo usunięte, aby nie powodować rozdmuchiwania substancji do wdychanego powietrza. Kompleksowe czyszczenie z demontażem zapewnia dokładne usunięcie niechcianych substancji (po wcześniejszym odgrzybieniu) co w efekcie przedłuża żywotność urządzenia o kolejne lata. Jeśli interesują Cię usługi związane z klimatyzacją w Bolesławcu i okolicy, zadzwoń do nas! Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

klimatyzacja Bolesławiec
serwis klimatyzacji Bolesławiec
serwis klimatyzacji Bolesławiec

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com