Klimatyzacja Bolesławiec

Klimatyzacja w Bolesławcu

Montaż klimatyzacji w Bolesławcu

Dlaczego to właśnie nam powinieneś zlecić montaż klimatyzacji w Bolesławcu ? Posiadamy ponad 20-letnie udokumentowane doświadczenie w chłodnictwie. Jesteśmy firmą rodzinną więc osobiście odpowiadamy za jakość świadczonych usług. Klimatyzacja zamontowana przez nas posiada 5 letnią gwarancje.

Klimatyzacja Bolesławiec 2

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Naprawa i serwis klimatyzacji w Bolesławcu

W momencie gdy nasz klimatyzator nie pracuje prawidłowo bądź wyświetla na ekranie błędy , niezbędna jest interwencja specjalisty. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzatorów. Znamy najczęstsze przyczyny awarii dlatego redukujemy czas interwencji do minimum. 

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzacją

Klimatyzacja dla większości z nas kojarzy się jedynie z urządzeniem do schładzania pomieszczeń. Mało kto myśli o nich jak o sprzęcie grzewczym. Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzacją opłacalne jest przede wszystkim w sezonie jesiennym i wiosennym, kiedy to uruchamianie systemu grzewczego (np. centralnego ogrzewania) nie jest możliwe lub jest zbyt kosztowne. Opłacalne jest również ogrzanie zimą wnętrz budynku systemem grzewczym (np. instalacją gazową), a następne podtrzymywanie lub podwyższanie temperatury powietrza dzięki klimatyzatorom. Umiejętne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść naprawdę świetne rezultaty, czyli obniżone rachunki grzewcze. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym blogu.

Zadbaj o swoje zdrowie

Kompletne czyszczenie klimatyzatora w Bolesławcu

Każde urządzenie chłodnicze wymaga od właściciela okresowego czyszczenia. Lata doświadczeń nauczyły nas ,że niemożliwym jest kompletne czyszczenie klimatyzatora bez demontażu. Nie daj się nabrać na „szybkie” czyszczenie na ścianie wraz z odgrzybianiem. Pamiętaj iż po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora, podczas pracy rozdmuchuje on substancje zawarte w tych środkach do powietrza które wdychasz. Należy pamiętać ,że okresowe czyszczenie wydłuża żywotność urządzenia (bezproblemowa wymiana cieplna – mniejsze obciążenie sprężarki). Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie tego problemu czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

Czyszczenie klimatyzacji
Czyszczenie klimatyzacji
Czyszczenie klimatyzacji
Czyszczenie klimatyzacji

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com