Chłodnictwo Nowa Sól

Zadbaj o regularny serwis urządzeń chłodniczych - Nowa Sól

Urządzenia chłodnicze poddawane są dużym obciążeniom eksploatacyjnym. Stała opieka serwisowa zmniejsza ryzyko awarii oraz ma wpływ na ich żywotność. Rzetelny serwis to wieloetapowa procedura, podczas której kontroli zostają poddane najistotniejsze z technicznego punktu widzenia komponenty. Na podstawie wykonanych oględzin stwierdzamy, które z elementów funkcjonują poprawnie, a które należy wymienić lub zregenerować. Ciche działanie, ekologiczne systemy chłodzenia, niskie zużycie energii elektrycznej – to podstawowe zalety przeprowadzenia profesjonalnego serwisu instalacji chłodniczej i mroźniczej. Zadbaj o regularny serwis urządzeń chłodniczych! Nowa Sól i okolice – tutaj świadczymy usługi.

Chłodnictwo Nowa Sól

Serwis urządzeń chłodniczych Nowa Sól

Chłodnictwo to nie tylko podstawowy filar naszej działalności, ale przede wszystkim nasza pasja i specjalność. Oferujemy serwis urządzeń chłodniczych. Nowa Sól i okolice to obszar na którym działamy. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, a także duże doświadczenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia. Celem, który sobie stawiamy jest zadowolenie i satysfakcja klienta z wykonanych przez nas usług. Potrzebna pomoc w przypadku nagłej awarii? Odezwij się!

Chłodnictwo Nowa Sól - nasza oferta

Przyjedziemy wszędzie tam, gdzie niezbędne jest skuteczne, bezpieczne i oszczędne chłodzenie. Oferujemy m.in.:

  • montaż urządzeń chłodniczych Nowa Sól;
  • uruchomienie, naprawę oraz serwis urządzeń chłodniczych – Nowa Sól (meble chłodnicze: naprawa lad chłodniczych, regałów chłodniczych, naprawa szaf chłodniczych i mroźniczych, komory chłodnicze i mroźnicze, agregaty i sprężarki chłodnicze, a także urządzenia chłodnicze w przemyśle produkcyjnym, tj. schładzarki, wytwornice wody lodowej, klimatyzacje w szafach sterujących);
  • modernizację urządzeń i instalacji chłodniczych, mroźniczych;
  • dobór nowych urządzeń.

Działamy na terenie Nowej Soli oraz najbliższych okolic miasta. Podejmujemy się najtrudniejszych zleceń!

Chłodnictwo Nowa Sól
Chłodnictwo Nowa Sól
Chłodnictwo Nowa Sól

Serwis chłodniczy Nowa Sól? Postaw na Zimną Strefę!

Możesz liczyć na nasze doświadczenie i umiejętności w dwojaki sposób: przy jednorazowej usłudze oraz w ramach długofalowej współpracy. Oferujemy serwis chłodniczy w Nowej Soli dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Stawiając na Zimną Strefę wybierasz:

  • indywidualne podejście;
  • pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem;
  • rzetelną i dokładną pracę;
  • konkurencyjne ceny;
  • szybki montaż i serwis urządzeń chłodzących;
  • zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający serwis chłodniczy Nowa Sól. Naprawiamy urządzenia chłodnicze różnego rodzaju, włącznie z klimatyzatorami, specjalistycznymi zamrażarkami, lodówkami gastronomicznymi, ladami chłodniczymi i nie tylko. 

Zapraszamy do kontaktu osoby z Nowej Soli i okolic!

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com