Klimatyzacja LUBSKO

Klimatyzacja OD RĘKI

Montaż klimatyzacji Lubsko

Zimna Strefa to rodzinna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży chłodnictwa. Specjalizujemy się w montażu, serwisowaniu i naprawach klimatyzacji w Lubsku i okolicy. Za jakość prowadzonych usług odpowiadamy osobiście, dlatego z największą precyzją dbamy o każdy szczegół. Naszym priorytetem są oczekiwania i potrzeby użytkowników klimatyzacji. Dzięki temu cieszymy się sporym gronem zadowolonych klientów. Poza doradztwem i montażem urządzenia, oferujemy pomoc techniczną w trakcie korzystania z klimatyzacji. Chcesz cieszyć się idealną temperaturą w domu lub biurze? Zgłoś się do nas – klimatyzacja Lubsko czeka na Ciebie!

klimatyzacja Lubsko

Gdy klimatyzacja ulegnie awarii

Naprawa klimatyzacji Lubsko

Oferujemy kompleksowe usługi związane z chłodnictwem. Zajmujemy się nie tylko montażem klimatyzacji w Lubsku, ale również naprawą, serwisowaniem i konserwacją urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że nie ma błędów i uszkodzeń, z którymi się nie zetknęliśmy. Dlatego dobrze wiemy co robić w sytuacji nieprawidłowego działania urządzenia. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się Twoją klimatyzacją, zgłoś się do nas! 

Ekologiczne rozwiązanie

Ogrzewanie klimatyzacją

Choć klimatyzacja kojarzy się głównie ze schładzaniem pomieszczeń, to coraz częściej pojawiają się zlecenia montażu klimatyzacji w celach grzewczych. Jest to bowiem optymalne rozwiązanie w sytuacjach, gdy uruchomienie głównego sposobu ogrzewania może wygenerować zbyt duże koszty lub po prostu nie jest możliwe – na przykład późną wiosną lub wczesną jesienią. Sprawne zarządzanie energią centralnego ogrzewania i klimatyzacji może przynieść zaskakujące rezultaty w postaci obniżonych rachunków grzewczych. Więcej informacji odnośnie montażu klimatyzacji w celach chłodniczych i grzewczych znajdziecie Państwo na naszym blogu. Zobacz także: Klimatyzacja Iłowa.

Zadbaj o swoje zdrowie

Czyszczenie klimatyzatora - serwis klimatyzacji Lubsko

Cykliczna konserwacja klimatyzacji skutecznie przedłuża żywotność urządzenia. Nie rezygnuj z tego procesu – czasem drobne zmiany we wnętrzu klimatyzatora, takie jak kurz, mogą przyczynić się do nieodwracalnych awarii i konieczności wymiany urządzenia na nowe. Jeśli jesteś zainteresowany czyszczeniem klimatyzacji w Lubsku, zgłoś się do Zimnej Strefy! Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które przeprowadzają proces czyszczenia urządzenia z jego całkowitym demontażem. Zapewnia to 100% skuteczność. Pozbycie się wszelkich drobnoustrojów i krzu, a także środków czyszczących, w tym odgrzybiających, pozwala cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem w domu lub w biurze. Czyszczenie klimatyzacji z demontażem to u nas standard! Na zdjęciach poniżej widać ten sam klimatyzator przed czyszczeniem i po.

Klimatyzacja Lubsko
Klimatyzacja Lubsko
serwis klimatyzacji Lubsko

Galeria

Kontakt

Zimna Strefa Adrian Bancerz

ul. Żeromskiego 4

68-120 Iłowa

+48 604 627 179

zimnastrefa@hotmail.com