Klimatyzacja

Zaufaj chłodziarzom a nie zwykłym monterom

Montaż

Dlaczego powinieneś zaufać właśnie nam ? Posiadamy ponad 20-letnie udokumentowane doświadczenie w chłodnictwie. Jesteśmy firmą rodzinną więc osobiście odpowiadamy za jakość świadczonych usług. Na nasze urządzenia udzielamy 5 lat gwarancji. Wykonujemy usługę montażu klimatyzacji

– ściennej typu split lub multisplit

– kasetonowej

– konsolowej

– kanałowej

– przypodłogowo-sufitowej

Gdy klimatyzator uległ awarii

Naprawa i Serwis

W momencie gdy nasz klimatyzator nie pracuje prawidłowo bądź wyświetla na ekranie błędy , niezbędna jest interwencja specjalisty. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem i naprawą klimatyzatorów. Znamy najczęstrze przyczyny awarii dlatego redukujemy czas interwencji do minimum. 

Zadbaj o swoje zdrowie

Kompletne czyszczenie klimatyzacji

Lata doświaczeń nauczyły nas ,że niemożliwym jest kompletne czyszczenie klimatyzatora bez demontażu. Nie daj się nabrać na „szybkie” czyszczenie na ścianie wraz z odgrzybianiem. Pamiętaj iż po aplikacji środków odgrzybiających pewna ich część wciąż pozostaje w elementach klimatyzatora, podczas pracy rozdmuchuje on substancje zawarte w tych środkach do powietrza które wdychasz. Należy pamiętać ,że okresowe czyszczenie wydłuża żywotność urządzenia (bezproblemowa wymiana cieplna – mniejsze obciążenie sprężarki). Oferujemy zdecydowanie najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie tego problemu czyli kompletny demontaż i czyszczenie każdego elementu z osobna. Efekt można zobaczyć gołym okiem.

Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis
Klimatyzacja montaż serwis

Galeria

KONTAKT

Olaf Rogalski
Olaf Rogalski
06/06/2022
Instalacja małej klimy w mieszkaniu 50m2 przebiegła sprawnie i czysto. Jednostka bardzo dobrze chłodzi i grzeje gdy zajdzie taka potrzeba. Wszystko zgodnie z założeniami. Polecam wykonawcę.
Roksana Borowiak
Roksana Borowiak
05/06/2022
Sprzęt sprawnie zamontowany i za nie duże pieniądze.
Krzysztof K
Krzysztof K
04/06/2022
Szybki kontakt. Profesjonalne doradztwo. Wzorowy montaż. Na pewno skorzystam jeszcze z ich usług. Polecam!
Joanna Andrzejewska
Joanna Andrzejewska
04/06/2022
Znajomy polecił i warto było! Klima fajnie grzeje i chłodzi. Również polecam.
Szczygielski Grzegorz
Szczygielski Grzegorz
30/05/2022
Profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania do domu jednorodzinnego.
Leszek Dobosz
Leszek Dobosz
23/05/2022
Sprzęt zamontowany profesjonalnie i bardzo schludnie. Zdecydowanie polecam.
Emil Płatek
Emil Płatek
16/05/2022
Jest to drugi przypadek w którym instaluje w swoim mieszkaniu klimatyzacje. Pierwszy z inną firma, wiec mam porównanie. Jeśli miał bym robić trzeci raz klimatyzacje to napewno jeszcze raz bym wybrał firmę Zimna Strefa. Firmę charakteryzowała dobra konkurencyjna cena na rynku jak i szybki termin realizacji usługi i co bardzo ważne profesjonalne doradztwo co i gdzie zainstalować w mieszkaniu. Same prace zostały przeprowadzone szybko i w czystości. Bardzo polecam
Aleksandra
Aleksandra
13/05/2022
Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie ! Pełen profesjonalizm 🤩Polecam !
Chłodnictwo